Sukces drużyny debat oksfordzkich Humanus

Sukces  drużyny  debat  oksfordzkich  Humanus

W dniu 10.XII.2018 drużyna VIII LO  rozegrała pokazową debatę dla uczniów i nauczycieli  szkół województwa pomorskiego . Nasz zwycięski  zespół wystąpił w składzie:  Martyna Gojtkowska, Maja Bodakiewicz, Damian Nitka i Piotr Ostrzycki. Rezerwową zawodniczką była Anhelina  Popovych. Teza debaty brzmiała „ Stereotypy dzielnic mają wpływ na życie młodzieży”.

Naszym przeciwnikiem była  mieszana drużyna reprezentowana przez uczniów  IX LO z Gdyni i I LO z Gdańska. Turniej został zorganizowany przez Instytut Debaty Publicznej w gościnnych murach   Uniwersytetu Gdańskiego.

Opiekun klubu debat Jerzy Chamerski

Data dodania: 2018-12-17 20:27:57