22 marca Dzień Otwarty VIII LO

Podczas Dnia Otwartego w piątek 22 marca w godzinach od 15 do 19 odzwiedziła naszą szkołe ogromna ilośc osób, zarówno uczniów jak i rodziców, którzy mieli okazję przekonać się jak wyglada szkoła oraz czym się zajmujemy i jak spędzamy wolny czas. Ilość osób przerosła oczekiwania.

Składamy wszystkim odwiedzającym serdeczne podziękowania, także dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w organizację i przeprowadzenie tego szególnego dnia!. Wszyscy chętni:

• zobaczyli naszą szkołę od środka,
  • spotkali się z nauczycielami
  • spotkali się z uczniami, którzy odpowiadali na pytania związane z profilem, który Cię interesuje,
  • nasi przewodnicy oprowadzali po szkole,
  • mieliście okazję poznać klasy tematyczne,
  • nasze pasje i zainteresowania, naukowe i sportowe, które niebawem sam będziesz mógł rozwijać,
  • Klub debat oksfordzkich Humanus pokazał jak wyrażać opinie i popierać je trafnymi argumentami.

Data dodania: 2019-03-22 20:04:00
Data edycji: 2019-03-26 21:20:05