13 kwietnia 2018 - Dni Otwarte

W piątek 13 kwietnia nasze liceum otworzyło swe podwoje dla gimnazjalistów i ich rodziców. Przybyli mieli niepowtarzalną okazję do spojrzenia na naszą szkołę w sposób bezpośredni. Jak napisał o nas Dziennik Bałtycki: "Licealiści z VIII LO witali gimnazjalistów goframi i muzyką jak na niezłej imprezie. Przekonywali ich, dlaczego warto wybrać "ósemkę". Odwiedzili nas także absolwenci, którzy dawno temu opuścili szkolne ławy.

Odwiedzających w tym roku było nadzwyczaj wielu i chyba każdy przyzna, że atrakcji na miarę poziomu naszej szkoły, nie zabrakło. Odwiedzający mogli spojrzeć na liceum od strony, jaka ich najbardziej intersuje. Była w auli prezentacja liceum i poszczególnych profili kształcenia, nasze osiągnięcia, ciekawe pokazy i doswiadczenia z najróżniejszych dziedzin nauki i techniki, debaty i głosowania, prace plastyczne, ratmedia, zwiedzanie sal, spotkania z uczniami w kawiarence oraz w poszczególnych klasach, nagrody, słodkie przekąski i muzyka! Jednym słowem  - wszystko to co nasza szkoła ma do zaoferowania.

Dziękujemy bardzo wszystkim nauczycielom oraz uczniom, którzy przyczynili się do zorganizowania Dnia Otwartego.

Zapraszamy do zapoznaniem się z tekstem, jaki opublikował o nas Dziennik Bałtycki: czytaj dalej

Data dodania: 2018-04-12 22:10:00
Data edycji: 2018-04-15 22:42:06