Zapoznanie się z partnerami projektu eTwinning

Jednym z pierwszych działań realizowanych po rozpoczęciu projektu eTwinning jest przedstawianie się uczniów i poznawanie swoich partnerów. W związku z rozpoczęciem nowego projektu What's new about the news?, uczniowie szkół pratnerskich przygotowali krótkie prezentacje o sobie. Uczniowie z Polski pracowali w internetowym narzędziu do projektowania graficznego - Canva. Nawiązując do tematyki projektu, czyli wiadomości, ich prezentacje przybrały formę pierwszej strony gazety/magazynu. Uczniowie pracowali indywidualnie tworząc swoje projekty w języku angielskim, a następnie umieszczając je na wirtualnej tablicy DigiPad. Kolejnym krokiem w poznawaniu partnerów było przeczytanie i skomentowanie ich prezentacji, a następnie dobranie się w grupy międzynarodowe, w których będą współpracować na kolejnych etapach projektu.

Poniżej przedstawiamy prezentacje uczniów trzech krajów partnerskich (kliknij każdy projekt, aby go powiększyć).

(uczniowie z Polski schowali sie po prawej stronie - przesuń pasek przewijania w prawo na dole ;) żeby ich zobaczyć)

Data dodania: 2022-10-15 11:46:11
Data edycji: 2022-11-06 12:00:16