Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 klas III

Kochani Absolwenci !

"Tyle było dni..." spędzonych wspólnie w szkole. Doceniliśmy je dopiero, kiedy się skończyły. "Tyle było dni..." spędzonych online. Oto dziś stajecie się absolwentami VIII LO.

Coś się dziś kończy, ale i coś się zaczyna. Pewien rozdział Waszego życia został właśnie zamknięty. Przed Wami egzamin dojrzałości- i właśnie otwierają się drzwi do dorosłości, trudnych wyborów, samodzielnych decyzji. Pozwólcie sobie na poszukiwania, błędy i pomyłki. Od dziś- bardziej niż w poprzednich latach- to, co zrobicie ze swoim życiem- planami, marzeniami- zależy od Was.

Życzymy powodzenia i sukcesów, Wasze osiągnięcia będą naszą dumą. Wierzcie w swoje siły, miejcie odwagę realizować marzenia, bądźcie sobą i nie traćcie młodzieńczych ideałów.

Wasi Nauczyciele z Ósemki oraz Koleżanki i Koledzy z klas I i II

Data dodania: 2021-04-30 09:37:36