Wyniki konkursu ''Sławna postać frankofońska''

Z okazji Międzynarodowego Dnia Frankofonii, fr. Journée internationale de la Francophonie, w naszej szkole odbył się konkurs „Sławna postać frankofońska”. Zadanie polegało na przebraniu się za postać z kraju frankofońskiego i jej prezentacji w postaci krótkiego filmu.

Wybór nie był łatwy, gdyż filmy, które do nas napłynęły przerosły nasze oczekiwania. Odznaczały się kreatywnością i pokazały, że nic nie ogranicza Waszej wyobraźni :-). Po burzliwych obradach, postanowiłyśmy przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

• I miejsce: Monika Westphal z kl. 3a, która wcieliła się w postać Madame Pompadour
  • II miejsce: Kinga Warzocha z kl. 1e jako Coco Chanel
  • III miejsce: Maja Koc z kl. 1 e (Marie Joseph de La Fayette) oraz Małgorzata Patyk z kl. 1 a (Joanna d’Arc)
  • wyróżnienia: Karolina Brzózka, która wcieliła się w postać Coco Chanel, Ignacy Rabek jako Victor Hugo oraz Martyna Wojtasik jako Coco Chanel z kl. 1a.

Dziękujemy Wam za udział w konkursie i zapraszamy po powrocie do szkoły po odbiór dyplomów i nagród.

Renata Dombrowska i Iwona Szwoch

Filmy będą dostępne na facebooku szkoły. Zapraszamy do oglądania!  Tymczasem przedsmak tego co Was czeka! Poniżej zdjęcie naszej zwyciężczyni jako Madame Pompadour.

Data dodania: 2021-03-22 18:37:49
Data edycji: 2021-04-29 12:36:36