Wyniki konkursu poetyckiego ''Dwa wiersze''

Z przyjemnością informujemy, że znamy już laureata tegorocznej edycji szkolnego konkursu poetyckiego „Dwa wiersze”. Komisja konkursowa w składzie: p. Wioleta Marszałkowska - przewodnicząca oraz p. Renata Dombrowska, p. Monika Stybaniewicz i p. Ewa Wójcicka jako najlepszego poetę „Ósemki” jednogłośnie wskazała Michała Morgasia z klasy 3 a/ p i jego utwór pt. „Penelopa” za mistrzowskie operowanie metaforą. Tym większy to sukces, gdyż Michał już po raz kolejny otrzymuje to zaszczytne w naszej szkole wyróżnienie.

Poza tym jury wyróżniło Agnieszkę Jadam z klasy 3b/p i jej wiersz „Wspominaj o mnie czasem”.

Zapraszamy zwycięzców po odbiór dyplomów i nagród do Biblioteki po powrocie do szkoły.

Gratulujemy serdecznie i dziękujemy także pozostałym uczestnikom za udział w konkursie.

Data dodania: 2021-12-20 09:48:13
Data edycji: 2021-12-20 09:56:46