Wyniki Konkursu Piosenki Francuskiej

W naszej szkole  odbył się Konkurs Piosenki Francuskiej, zorganizowany przez p. Iwonę Szwoch i p. Renatę Dombrowską, w ramach projektu Erasmus+ „Ponad podziałami”. Uczniowie przygotowali, pod opieką nauczycieli, utwory w języku francuskim z akompaniamentem własnym lub z wykorzystaniem nagrania ścieżki dźwiękowej, poruszające temat tolerancji, różnorodności i akceptacji drugiego człowieka.

Jury w składzie: p. Karol Świtajski – muzyk, twórca musicali, p. Iwona Szwoch i p. Renata Dombrowska – nauczycielki j. francuskiego, oceniło walory głosowe, poprawność językową, dykcję oraz interpretację wykonanych utworów. Wybór nie był łatwy, gdyż wszystkie utwory były na bardzo wysokim poziomie i przerósł oczekiwania jury. Po burzliwych obradach postanowiono przyznać główną nagrodę, którą jest nagranie utworu w profesjonalnym studio nagrań - Justynie Sobolewskiej z kl. 3a/p. Jednocześnie przyznano także wyróżnienia dla: Zuzanny Bielskiej z kl. 3a/p, Marty Kuligowskiej z kl. I a oraz Leny Maliszewskiej z kl. 3a/p. Wszystkie nagrodzone utwory  zostaną przesłane na IV Regionalny Konkurs Piosenki Francuskiej.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w naszej szkole w czasie koncertu na rzecz Ukrainy. Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia w Regionalnym Konkursie Piosenki!

Data dodania: 2022-03-17 11:57:56
Data edycji: 2022-03-17 13:30:32