Wyniki konkursów: ''Nasza Ósemka - budynek widziany oczami uczniów” i „Piękno architektury VIII LO w obiektywie”.

Wyniki konkursów: ''Nasza Ósemka - budynek widziany oczami uczniów” i  „Piękno architektury VIII LO w obiektywie”.

W związku z przeprowadzaną konserwacją elewacji budynku szkoły, Biblioteka 8 LO zorganizowała konkurs plastyczny "Nasza Ósemka - budynek widziany oczami uczniów” oraz konkurs fotograficzny „Piękno architektury VIII LO w obiektywie”.

W konkursie plastycznym I miejsce zdobyła Julia Mądrawska z kl. 3 e/g za pomysłowość w realizacji tematu, kreatywność i poczucie humoru. Za swoje wizje szkoły, wyróżnienia zdobyli: Michał Morgaś z kl. 3a/p, Zuzanna Panitz z kl. 2a oraz Amelia Rokicka z kl. 2c.

Tym, którym najlepiej udało się zatrzymać w kadrze piękno architektury naszej szkoły byli: Michał Morgaś z kl. 3a/p (I miejsce za oryginalność i pomysłowość ujęcia) oraz Maria Sciebura z kl. I a i Kinga Warzocha z kl. 2e (wyróżnienia).

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział w konkursach i zaangażowanie.

Data dodania: 2021-10-21 09:24:08
Data edycji: 2021-10-24 21:06:21