Trzepowo - Narty klas pierwszych

Dorocznym zwyczajem naszej szkoły stały się zajęcia na stoku narciarskim. W dniu 23.01.2019 roku do stacji narciarskiej w Trzepowie udały się klasy IA oraz IB, aby uczyć się jazdy na nartach lub doskonalić swoje umięjetności narciarskie.

Ponieważ sport ten zdobywa cały czas swoich nowych zwolenników, uczniowie zostali podzieleni według umiejętności na mniejsze grupy. Tutaj pod czujnym okiem nauczycieli  wychowania fizycznego, mogli uczyć się podstaw jazdy na nartach, aby poźniej już samodzielnie próbować swoich sił na stoku. Pozostali doskonalili swoją technikę jazdy. Pogoda tym razem dopisała idealnie, cały dzień mieliśmy piękne słońce oraz błękitne niebo.

Dziękujemy nauczycielom wf-u Panu Radosławowi Dymkowskiemu za organizcję całego wyjazdu i szkolenia, Paniom Tersie Giłce i Pani Joannie Kowieskiej-Feluś za praktyczną naukę jazdy na nartach oraz Panu Tomaszowi Drewa za jazdę i opiekę na stoku z pozostałymi.

W dniu 30.01.2019 na stok udały sie klasy IIIB oraz IE

Zapraszamy do galerii :-)

Data dodania: 2019-01-23 18:09:07
Data edycji: 2019-02-05 19:42:00