Sukces w międzyszkolnym Konkursie Poezji Marka Grechuty

Czy pamiętacie Justynę Sobolewską z kl. 3a/p? Niedawno oczarowała swoją interpretacją piosenki „Balance ton quoi” jury Konkursu Piosenki Francuskiej, a dzisiaj, skradła serca jurorów międzyszkolnego Konkursu Poezji Marka Grechuty „Nie dokazuj”, który odbył się w XX LO w Gdańsku.

Justyna wykonała piosenkę „Śpij, bajki śnij”, przygotowaną pod okiem p. Renaty Dombrowskiej i zajęła I miejsce w kategorii poezja śpiewana. Ale to nie wszystko! Zdobyła także nagrodę specjalną, którą jest nagranie wybranej przez siebie piosenki w profesjonalnym studio nagrań p. Andrzeja Kędzierskiego. Czy będzie to utwór w języku francuskim czy może w języku polskim? Chyba sama Justyna jeszcze nie wie po dzisiejszym dniu pełnym wrażeń. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do galerii zdjęć, których autorką jest p. Małgorzata Wawro z zaprzyjaźnionego liceum.

Data dodania: 2022-04-25 22:16:05
Data edycji: 2022-04-25 23:43:34