Ósemkowe Dziady

29 października nauczyciele języka angielskiego wraz z Samorządem Uczniowskim VIII LO zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy pod hasłem Ósemkowe Dziady. Tego dnia uczniowie naszej szkoły mogli dać upust swojej wyobraźni i wyrazić ją poprzez swoje przebranie, które mogło, ale nie musiało, nawiązywać do atmosfery mglistych i nastrojowych październikowo-listopadowych wieczorów. Ponad to, szkoła została udekorowana ozdobnymi dyniami, które również tego dnia zostały ocenione przez komisję konkursową.

Wszyscy razem spotkaliśmy się podczas długiej przerwy na auli. Spotkanie otworzył wspaniały występ Martyny Kamińskiej z kl. IV a, która zaśpiewała piosenkę Nicka Cave’a „Henry Lee”. O oprawę muzyczną zadbał niezawodny Maciej Morgaś z kl. I e, który zaraz po występie Martyny zaprosił uczniów do odtańczenia Belgijki. W tym czasie komisja konkursowa wyłoniła najbardziej oryginalnych przebierańców. Ich kreacje możecie podziwiać na zdjęciach. Natomiast w konkursie dyniowym komisja postanowiła docenić prace klasy I a, która przygotowała najwięcej ozdobnych dyń, wprowadzając nas tym samym w jesienny listopadowy nastrój.

Data dodania: 2022-11-07 10:26:07
Data edycji: 2022-11-07 10:31:46