Odznaka Jakości dla projektu eTwinning

Projekt eTwinning What's new about the news? realizowany przez klasę IId w roku szkolnym 2022/2023 został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości (National Quality Label). Co to znaczy? Mówiąc w skrócie - projekt odniósł sukces, a działania uczniów zostały docenione.

A wyjaśniając nieco szerzej?  Krajowa Odznaka Jakości przyznawana jest przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach międzynarodowego projektu osiągnęła określony poziom.

Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Projekt zostaje poddany ocenie pod kątem następujących pięciu kryteriów merytorycznych:

• Innowacje pedagogiczne i kreatywność;
  • Integracja z programem nauczania;
  • Współpraca szkół partnerskich;
  • Wykorzystanie technologii;
  • Rezultaty, wpływ, dokumentacja.

Gratulujemy tego wyróżnienia uczniom i koordynatorowi projektu.

Data dodania: 2023-10-14 10:32:06
Data edycji: 2023-10-20 10:36:59