Metamorfoza regałów bibliotecznych

W tym roku, hasło przewodnie Międzynarodowego Mięsiąca Bibliotek Szkolnych brzmi „Biblioteka szkolna: moje szczęśliwe miejsce, w którym kwitnie kreatywność i wyobraźnia”.
I właśnie za sprawą kreatywności kilku osób, udało się przeprowadzić metamorfozę dwóch wysłużonych regałów bibliotecznych, które zmieniły się w grzbiet książki "Sześć światów Hain" Ursuli K. Le Guin. Powstało prawdziwe dzieło!

A oto Ci, którzy za tym stoją: Marianna Dudek i Mikołaj Suczyński z klasy III c (projekt, szkic, malowanie) oraz Maja Górska i Mikołaj Karasek z klasy II a (malowanie). Wspomagali ich także: Wiktoria Skotarczak, Emil Krakus z klasy II a, Lena Kaleczyc z klasy III c i Maja Dykta z klasy IIIa (malowanie) oraz p. Renata Dombrowska (szlifowanie, malowanie i lakierowanie).

Brawo Wy! A w kolejce już czekają 4 następne regały.

Zapraszamy do biblioteki!

Data dodania: 2023-10-24 13:16:02