Kiermasz Świąteczny i Aukcja Charytatywna 15-17.12.2021

Drodzy Ósemkowicze, oto kilka najważniejszych spraw dotyczących organizacji Kiermaszu Świątecznego i Aukcji Charytatywnej pod hasłem #wsparciedlazoski

1. Spotykamy się przez trzy dni - w środę, czwartek i piątek na długiej przerwie na auli. Uwaga! Podobnie jak na terenie całej szkoły w przestrzeniach wspólnych tak i na auli obowiązują maseczki !!
2. Długa przerwa będzie wydłużona do 30 minut (śr.- czw.10:45-11:15, pt.- 10:25-10:55)
3. Oprócz aukcji możecie nabywać różne gadżety na naszym kiermaszu lub zapisać się na rozgrywki szachowe z Piotrem Piotrowiczem z kl. 3eg. Każdy przegrany pojedynek to 5 zł. z kieszeni przegranego na rzecz aukcji.
4. Licytacja będzie również do obejrzenia na na stronie facebookowej szkoły- zapraszamy wszystkich oglądających do licytowania w komentarzach!!
5. Niektórzy wystawcy zgłosili więcej niż jedną propozycje i ich oferty będą się pojawiały przez 3 dni.
6. Można licytować indywidualnie, grupowo lub klasowo.
7. Uwaga! Nie musicie wpłacać pieniędzy tego samego dnia. Wiemy, ze trudno jest przewidzieć dynamikę aukcji?Będziemy czekać na wszystkie wpłaty do 15 stycznia- wtedy ostatecznie zamykamy aukcję. Każdy nabywca będzie poproszony o podanie nam swoich danych, a od nas otrzyma bon, potwierdzający wygraną.
8. Płacimy tylko gotówką, ale zachęcamy do przelewów indywidualnych już poza aukcją na nr konta podany na plakacie przez rodzinę Weroniki (zdjęcie).
9. Licytujemy rozważnie, oferując taką kwotę, jaką będziemy w stanie zapłacić, a wylicytowanie danego pomysłu będzie równoznaczne z zobowiązaniem zapłaty za niego.
10. Liczymy na Waszą obecność i aktywne uczestnictwo w kiermaszu oraz licytacji
Przybywajcie !!!
♥️?♥️??♥️?♥️?♥️??♥️?♥️?♥️??♥️?

Licytowane będą:
1. p. Mateusz Kazubowski- sesja gry w LOLa
2. Maja Domżalska z kl. IIIdg- sesja pisania piosenki, proces tworzenia do wybranego podkładu
3. p. Iwona Szwoch- dwa bilety na spektakl „Stara Baba” Tragedia antyczna w Gdyni. Uwaga- to niepowtarzalna okazja żeby zobaczyć Panią Szwoch na scenie !!
4. Basia Wypych z kl. II c- 4 chusty robione na szydełku x 4
5. p. Monika Grabarska - 5 o’clock tea time czyli przy herbatce po angielsku
6. Piotr Piotrowicz kl. III eg- korepetycje (matematyka/fizyka) 2x2h
7. p. Monika Stybaniewicz- sesja jogi
8. Michał Morgaś kl. IIIap- „Kulisy powstawania materiałów newsowych - wejście do oddziału TVN Gdańsk” max. 2 osoby
10. p. Katarzyna Kozłów - dwa obrazy namalowane przez córkę Natalkę
11. p. Renata Dombrowska - ceramiczne ozdoby choinkowe oraz dwa ceramiczne wisiorki ?⭐️
12. p. Małgorzata Zauliczna- biżuteria (wisiorek+bransoletka) ?
13. p. Katarzyna Chmur- wycieczka po zakamarkach wydziału chemii UG?
14. p. Monika Grabarska - 5 o’clock tea time czyli przy herbatce po angielsku??‍♂️ ????‍♂️
15. p. Ludmiła Wieremjewicz- Wańka-wstańka oraz koszulka dziecięca z motywem matrioszki?
16. p. Paweł Jaworski- aukcyjna niespodzianka❓❔❓
17. p. Justyna Milewska (mama naszej uczennicy, nauczycielka j. niemieckiego) - 5h lekcyjnych konsultacji z j. niemieckiego ??
18. p. Tomasz Drewa- płyta winylowa zespołu Kombi - "Kombi 4" ??
19. p. Zuzanna Piotrowicz (siostra Piotra, studentka Politechniki Gdańskiej) - konsultacje z fizyki 2x2h?
20. Ewa Miśkiewicz kl. 2d- oprowadzanie po Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ + możliwość obejrzenia rozprawy, opcja dla max. 5 osób ??

Data dodania: 2021-12-15 10:20:00
Data edycji: 2021-12-15 10:26:51