Jak uczyć się efektywnie?

W ramach projektu eTwinning "What's new about the news?", uczniowie klasy IId przez dwa tygodnie prowadzili zapis metod i warunków, w jakich się uczą, które umieścili na stronie Penzu. Następnie studenci Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki przeanalizowali zapisy uczniów i przygotowali wskazówki i rady dla uczniów - jak uczyć się efektywniej, w jakich warunkach warto pracować, w jakich odstępach czasu robić przerwy etc.

Poniżej prace studentów przygotowane w formie graficznej. Kolejnym etapem będzie zastosowanie sugestii studentów przez naszych uczniów w praktyce i ocena ich efektywności. Warto przeczytać, może wy też skorzystacie z kilku rad :)

Data dodania: 2022-11-22 14:20:49
Data edycji: 2022-11-22 14:24:07