Boisko dla Siedlec przy VIII LO w Gdańsku jest już gotowe!

VIII Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku ma nowe boisko.

„Boisko dla Siedlec przy VIII LO im. Komisji Edukacji Narodowej” to projekt przygotowany przez nauczycieli naszej szkoły w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024. Zakładał on wykonanie boiska do koszykówki, siatkówki i tenisa poprzez ułożenie nowej, poliuretanowej nawierzchni na podbudowie istniejącego boiska asfaltowo-betonowego. Realizacja tego projektu przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa dla korzystających z niego osób, oraz będzie cennym uzupełnieniem istniejącego zaplecza sportowego naszej szkoły.

W piątek 11 października 2024 roku o godzinie 10.00 po przecięciu wstęgi i otwarciu odnowionego boiska,  młodzież rozegra mecz koszykówki drużyn mieszanych i weźmie udział w konkursie rzutów do kosza.

Serdecznie zapraszamy!

Data dodania: 2024-10-08 20:49:21