Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018 - 2019

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa przedsięwzięcia, olimpiady lub konkursu

Osiągnięcie

Opiekun, nauczyciel konsultant

Reprezentacja Liceum:

Michał Smolibowski (II e)

Jakub Kiliańczyk (II e)

Martyna Gojtowska (II d)

Mateusz Gołąbek (III f)

Licealiada Gdańska 2018/2019

Szachy drużynowe

III miejsce
w Gdańsku

Pan Radosław Dymkowski i nauczyciele w-f

Daniela Holk (III d)

V Grand Prix Karate WKF Lębork 2018’

3 kumite indywidualne kobiet

I miejsce

Klub SONKEI

Gdańsk

Damian Holk (I e)

V Grand Prix Karate WKF Lębork 2018’

2 kumite indywidualne juniorów

I miejsce

Klub SONKEI

Gdańsk

Michał Śmietana (II a)

X Techniczne Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim

Białystok 2018’

3 miejsce

w kategorii juniorów

 

Bartosz Cieśla (III c)

Juliusz Zdulski (III c)

65 Olimpiada Chemiczna

awans do II etapu

Pani mgr Dorota Januszewska

Bartosz Cieśla (III c)

Michał Dufke (III c)

Kuba Karczewski (III c)

Wiktoria Łaczyńska (III c)

Maria Burczy (III c)

Katarzyna Kaźmierak (III c)

Konrad Maler (II c)

Pomorska Liga Zadaniowa
„Zdolni z Pomorza”  
z  chemii

awans do II etapu

Pani mgr Dorota Januszewska

 

Bartosz Cieśla (III c)

Michał Dufke (III c)

55 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
im. prof. Antoniego Swiniarskiego

(Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
w Toruniu)

awans do kolejnego etapu -

Pani mgr Dorota Januszewska

 

Bartosz Cieśla (III c)

 

55 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
im. prof. Antoniego Swiniarskiego

(Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
w Toruniu)

awans do II etapu - rejonowego

Pani mgr Dorota Januszewska

 

Bartosz Cieśla (III c)

Kuba Karczewski (III c)

 

XXIII edycja Konkursu „Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska)

awans do II etapu

Pani mgr Dorota Januszewska

 

Zofia Pieczyńska (II d)

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

awans do II etapu - rejonowego

Pani mgr Monika Stybaniewicz

Bartosz Cieśla (III c)

XXIII Konkurs chemiczny Wygraj indeks 2019’ Politechniki Gdańskiej

laureat

(indeks)

Pani mgr Dorota Januszewska

 

Bartosz Cieśla (III c)

Michał Dufke (III c)

Pomorska Liga Zadaniowa z Chemii (Zdolni z Pomorza)

finaliści etapu powiatowego

Pani mgr Dorota Januszewska

 

Filip Bartkowski (I d)

Kacper Chmielewski (II c)

Szymon Faruga (III d)

Jan Januszewski (III c)

Kuba Karczewski (III c)

Krzysztof Kopernik (III d)

Mateusz Michalski (II c)

Maciej Paprocki (II c)

Leszek Winnicki (II e)

Maksymilian Kostewicz (I e)

Wojciech Żołnowski (II e)

 

Licealiada Gdańska 2018/2019

Piłka siatkowa chłopców

II miejsce

nauczyciele wychowania fizycznego

trener Pan mgr Radosław Dymkowski

Kacper Chmielewski (II c)

Kuba Karczewski (III c)

Krzysztof Kopernik (III d)

Mateusz Michalski (II c)

Maciej Paprocki (II c)

Leszek Winnicki (II e)

Maksymilian Kostewicz (I e)

Wojciech Żołnowski (II e)

 

Półfinał Wojewódzki

Licealiada w Piłce Siatkowej  Chłopców 2018/2019

w Gniewie

 

I miejsce

nauczyciele wychowania fizycznego

trener Pan mgr Radosław Dymkowski

Jarosław Jaśko (II b)

Dawid Naus (II b)

Martyna Kamrowska II b)

Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku pracy”

(Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości)

finaliści na szczeblu krajowym

Pan mgr Tadeusz Chądzyński

Drużyna Klubu Naukowego Nikiel w Gdańsku

Maksymilian Górski – kapitan
                                              (II e)

Michel Nabayaogo (XX LO)

Tymoteusz Niesłuchowski (XX LO)

Kacper Skarżyński (XX LO)

Mateusz Pęczek (II e)

 

Turniej Młodych Fizyków

II miejsce w Polsce

Pan mgr Jakub Rodowski

Pan Dominik Bejma (absolwent VIII LO)

Bartosz Cieśla (III c)

 

Pomorska Liga Zadaniowa z Chemii (Zdolni z Pomorza)

finalista etapu wojewódzkiego

Pani mgr Dorota Januszewska

 

Mateusz Ambros (III e)

Marcin Klisz (III e)

Ogólnopolski Konkurs JA TITAN 2019’

Grand Prix!
(I miejsce w Polsce)

Pan mgr Tadeusz Chądzyński

Maksymilian Kostewicz (I e)

Paweł Mach (II b)

Mateusz Michalski (II c)

Maciej Paprocki (II c)

Kacper Chmielewski (II c)

Wojciech Żołnowski (II e)

Mikołaj Kot (II e)

Kuba Karczewski (III c)

Krzysztof Kopernik (III d)

XIX Licealiada Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce

(awans do finału ogólnopolskiego, 14 miejsce w finałach ogólnopolskich)

Pan mgr Radosław Dymkowski

Sara Chorążewicz (I d)

Mikołaj Wróblewski (I d),

Piotr Kułakowski (I c),

Adam Leszczyński (I c)

Pomorskie Mistrzostwa Debat Oksfordzkich Rhetorica

III miejsce

Pan mgr Jerzy Chamerski

Olga Kwiatek (I b),

Julia Wielińska (I b),

Sandra Wiczling (II a),

Mateusz Zajączkowski (I b)

Pomorskie Mistrzostwa Debat Oksfordzkich Rhetorica

III miejsce

Pan mgr Jerzy Chamerski

Piotr Ostrzycki (II d)

XIV Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

finalista

Pan mgr Jerzy Chamerski

Damian Nitka  (II d)

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ordynacji Wyborczej

awans do II etapu

Pan mgr Jerzy Chamerski

Maria Sywanycz (I e)

XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych Świętokrzyskie 2019’

(judo kat. wag. 57 kg)

I miejsce

 

Maria Sywanycz (I e)

XXVI Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci im. Wiesława Sawickiego i komandora Stanisława Filipiaka 

(kat. wag. 57 kg)

I miejsce

 

Maria Sywanycz (I e)

Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Juniorek i Juniorów

(kat. wag. 57 kg)

II miejsce

 

Maria Sywanycz (I e)

XVIII Międzynarodowy Turniej International Judo Baltic Cup

(kat. wag. 57 kg)

V miejsce

 

 

 

 

Data dodania: 2020-04-24 16:47:55
Data edycji: 2020-04-24 16:56:04
Ilość wyświetleń: 886

Kalendarz

Godło
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook