Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Osiągnięcia w roku szkolnym 2017 - 2018

Wyniki olimpiad, konkursów i inicjatyw nauczycieli i uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Gdańsku w roku szkolnym 2017 - 2018

 

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa przedsięwzięcia, olimpiadylub konkursu

Osiągnięcie

Opiekun, nauczyciel konsultant

Repzentacja męska Liceum

Licealiada Gdańska 2016/2017

I miejsce 
w Gdańsku

nauczyciele w-f

Repzentacja żeńska Liceum

Licealiada Gdańska 2016/2017

VI miejsce 
w Gdańsku

nauczyciele w-f

 

Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich 

Finaliści

Pan mgr Jerzy Chamerski

Repzentacja męska Liceum

w sztafetowych biegach przełajowych
Licealiada Gdańska 2017/2018

V miejsce 
w Gdańsku

nauczyciele w-f

Repzentacja Liceum

w zawodach szachowych
Licealiada Gdańska 2017/2018

V miejsce 
w Gdańsku

nauczyciele w-f

Repzentacja męska Liceum

w futsalu
Licealiada Gdańska 2017/2018

IV miejsce w Gdańsku

nauczyciele w-f

Daniela Holk (II d)

International Open Karate WFK Tournament Grand Prix Karate Lębork 2017’Kategoria juniorów

III miejsce

Gdański Klub Karate Sonkei

Kaj Wyczółkowski-Grużewski (I c)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach projektu Hobbit – opowieści o powieści(XVI Katowickie pzentacje Biblioteczne 17 listopada 2017 r.)

II miejsce

udział własny

Paweł Stankiewicz (II e)

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny EULER w kategorii klas drugich szkół ponadgimnazjalnych(Szumit)

II miejsce

Pani mgr Lilianna Duzdal

Samuel Szurman (III c)

64 Olimpiada Chemiczna

awans do II etapu

Pani mgr Dorota Januszewska

Marta Mech (III c)

Mistrzostwa Polski Juniorów we Florecie kobiet Leszno 2018’

III miejsce

KS AZS AWFiS Gdańsk

Paweł Stankiewicz (II e)

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny EULER - kat. klasy II(SZUMIT)

II miejsce

Pani mgr Lilianna Duzdal

 

 

 

 
Data dodania: 2018-03-13 12:55:24
Data edycji: 2019-03-21 16:13:15
Ilość wyświetleń: 2349

Kalendarz

Godło
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook