Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Osiągnięcia w roku szkolnym 2015 - 2016

Wyniki olimpiad, konkursów i inicjatyw nauczycieli i uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Gdańsku w roku szkolnym 2015 - 2016

 

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa przedsięwzięcia, olimpiady lub konkursu

Osiągnięcie

Opiekun, nauczyciel konsultant

Adela Ziółkowska (III c)

Zaangażowanie w akcję Polskiej Akcji Humanitarnej Zamiast kwiatka niosę pomoc

udział

Pani mgr Iwona Ganczarek

Repzentacja męska Liceum

Licealiada 2014/2015

II miejsce w Gdańsku

nauczyciele w-f

Repzentacja żeńska Liceum

Licealiada 2014/2015

IV miejsce w Gdańsku

nauczyciele w-f

Paulina Kulas (I c)

XIV Dyktando Kaszubskie 2015’

w Gdyni

I miejsce

udział własny

Dominik Bejma (III f)

Łukasz Jobczyk (III f)

 

LXV Olimpiada Fizyczna

awans do II etapu zawodów

Pan mgr Jakub Rodowski

Małgorzata Jakacka (III c)

Olimpiada Chemiczna

awans do II etapu zawodów

Pani mgr Dorota Januszewska

Jacqueline Wojciechowska (II c)

Olimpiada Języka Niemieckiego

awans do II etapu zawodów

Pani mgr Joanna Bruchwald

Dawid Imach (III d)

Bartosz Kajka (III d)

Izabela Łęgowska (III d)

Mikołaj Magnuszewski (III d)

Rafał Zboina (III d)

Gdańska Liga Debat 2015’

I miejsce

Pan mgr Jerzy Chamerski

Ósemkowy Teatr Jeszcze bez Nazwy (zespół)

Projekt edukacyjny Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego

Teatralny Pasjans

udział

Pani mgr Beata Bohdziewicz-Sulecka

Paulina Kulas (I c)

XIV Kaszubskie Dyktando 2015’

I miejsce

udział własny

Wojciechowska Jaqueline (II c)

XXXIX Olimpiada Języka Niemieckiego

awans do części ustnej II etapu

Pani mgr Joanna Bruchwald

Łukasz Jobczyk (III f)

 

LXV Olimpiada Fizyczna

awans do części doświadczalnej II etapu zawodów

Pan mgr Jakub Rodowski

Ósemkowy Teatr Jeszcze bez Nazwy (zespół)

Internetowy Przegląd

Uczniowskich Zespołów Teatralnych

I miejsce 
w Polsce

Pani mgr Beata Bohdziewicz-Sulecka

Dominik Bejma (III f)

Łukasz Jobczyk (III f)

Nikodem Fibek ((II f)

Filip Fudala (II f)

Międzynarodowy Turniej Młodych Fizyków

(Instytut Polskiej Akademii Nauk)

awans do półfinału w Warszawie

Pan mgr Jakub Rodowski

Władysław Maksymenko (I f)

Lina Novik (I c)

Nadia Tracz (II f)

XLVII Olimpiada Języka Rosyjskiego

awans do eliminacji okręgowych

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

Dominik Bejma (III f)

 

IX Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

awans do III etapu zawodów

Pan mgr Jakub Rodowski

Dominik Bejma (III f)

Łukasz Jobczyk (III f)

Nikodem Fibek ((II f)

Filip Fudala (II f)

Międzynarodowy Turniej Młodych Fizyków

(Instytut Polskiej Akademii Nauk)

awans do finału w Warszawie

Pan mgr Jakub Rodowski

Całokształt przedsięwzięć 
i osiągnięć Liceum

Europejski Konkurs Szkoła Przedsiębiorczości 2015’
w ramach programu

The Entrepneurial School

(Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości)

wyróżnienie krajowe

Pan mgr Tadeusz Chądzyński

Piotr Pluta (II a)

XLII Olimpiada Historyczna

awans do III etapu

Pani dr Ewa Ronowska

Antoni Czachor (III f)

XLII Olimpiada Historyczna

awans do III etapu

Pan mgr Jerzy Chamerski

Łukasz Jobczyk (III f)

LXVII Olimpiada Matematyczna

awans do II etapu

Pani mgr Lilianna Duzdal

Drużyna

Gdańska Licealiada Młodzieży Szkolnej 2016’ w piłce siatkowej dziewcząt

(Gdańsku Ośrodek Kultury Fizycznej)

III miejsce 
w Gdańsku

Pani mgr Teresa Giłka

Dawid Imach (III d)

Mikołaj Magnuszewski (III d)

Jakub Winiecki (III d)

Rafał Zboina (III d)

IV Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich Poznań 2016’

Mistrzostwo Polski

Pan mgr Jerzy Chamerski

Drużyna

Gdańska Licealiada Młodzieży Szkolnej 2016’ w piłce siatkowej chłopców

(Gdańsku Ośrodek Kultury Fizycznej)

III miejsce

Pan mgr Radosław Dymkowski

Drużyna Niepamietamnazwy

 

 

Ogólnopolski Konkurs JA TITAN 2016

(Fundacja młodzieżowej Przedsiębiorczości)

awans do finałów ogólnopolskich

Pan mgr Tadeusz Chądzyński

Drużyna Gabrex BudPol

 

 

Ogólnopolski Konkurs JA TITAN 2016

(Fundacja młodzieżowej Przedsiębiorczości)

awans do finałów ogólnopolskich

Pan mgr Tadeusz Chądzyński

Drużyna K.P.

 

 

Ogólnopolski Konkurs JA TITAN 2016

(Fundacja młodzieżowej Przedsiębiorczości)

awans do finałów ogólnopolskich

Pan mgr Tomasz Drewa

Krzysztof Rosiński (III d)

XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

(Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana)

laureat etapu rejonowego 
(I miejsce)

ks. mgr Marcin Jarosz

Julia Jakubowska (III a)

XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

(Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana)

laureat etapu rejonowego 
(III miejsce)

ks. mgr Marcin Jarosz

Bartłomiej Czopek (I b)

XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

(Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana)

laureat etapu rejonowego 
(IV miejsce)

ks. mgr Marcin Blok

Data dodania: 2018-03-13 12:49:02
Data edycji: 2019-03-21 16:07:11
Ilość wyświetleń: 1220

Kalendarz

Godło
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook