Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Osiągnięcia w roku szkolnym 2014 - 2015

Wyniki olimpiad, konkursów i inicjatyw nauczycieli i uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej  w Gdańsku w roku szkolnym 2014 - 2015

 

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa przedsięwzięcia, olimpiady lub konkursu

Osiągnięcie

Opiekun, nauczyciel konsultant

Repzentacja męska Liceum

Licealiada 2014’

II miejsce w Gdańsku

Nauczyciela w-f

Repzentacja żeńska Liceum

Licealiada 2014’

IV miejsce w Gdańsku

Nauczyciele w-f

Łukasz Pawłowski (II f)

Maria Dobosz (II c)

Radosław Rzońca (II f)

Konkurs Decyzje Rady Polityki Pieniężnej

(Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości)

laureaci

Pan mgr Tadeusz Chądzyński

Rafał Jackiewicz (II e)

Bożena Sobczak (II e)

Wojciech Wojdyga (II e)

Dawid Urban (II e)

Konkurs Od kogo pożyczasz i gdzie lokujesz pieniądze

(Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości)

laureaci

Pan mgr Tadeusz Chądzyński

Dominika Bejma (II f)

Łukasz Jobczyk (II f)

LXIV Olimpiada Fizyczna

awans do zawodów teoretycznych II stopnia (okręgowych)

Pan mgr Jakub Rodowski

Repzentacja Liceum

Nikola Polewiak (II a)

Karolina Wójcik (III a)

Katarzyna Kapińska (I b)

Aleksandra Pomierna (I e)

Julia Stasiewska (I e)

Karolina Palacios (I b)

Hanna Kozłowska (I c)

Karolina Jaszczyk (III c)

Małgorzata Osmańska (II c)

Marta Ranoszek (III c)

Joanna Dobrzyńska (III b)

Weronika Kołpaczewska (I c)

Licealiada 2014/2015

Piłka ręczna dziewcząt

IV miejsce w Gdańsku

Pani mgr Teresa Giłka

Jakub Kucharski (II f)

XXVII Olimpiada Filozoficzna

awans do eliminacji okręgowych

 Pan mgr jarosław Chabaj

Anna Szymczak (II c) – zawodniczka Sietom AZS AWFiS Gdańsk

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za osiągnięcia w szermierce

 

 

Jana Gorbacz (II d)

Bohdan Savochka (III a)

XLVI Olimpiada Języka Rosyjskiego

awans do eliminacji okręgowych

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

Piotr Pluta (I a)

Natalia Stefańska (II e)

Olimpiada Wiedzy o Gdańsku 2015’

awans do finału

Pani dr Ewa Ronowska

Pan mgr Jerzy Chamerski

Repzentacja Liceum

Cezary Książka (I e)

Mikołaj Katanowski (I e)

Juliusz Kłos (I e)

Michał Czechowski (I f)

Krzysztof Aftański (I e)

Grzegorz Kowalewski (I f)

Licealiada 2014/2015

Bowling Chłopców

I miejsce w Gdańsku

Pani mgr Joanna Kowieska-Feluś

Jakub Kucharski (II f)

XXVII Olimpiada Filozoficzna

awans do eliminacji centralnych

 Pan mgr Jarosław Chabaj

Dominik Bejma 

Konkurs Chemiczny (Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej)

awans do II etapu

 Pani 
mgr Dorota Januszewska

Dominik Bejma (II f)

Wiktoria Dróżdż (III c)

Bartosz Sekuła (III c)

Konkurs Chemiczny (Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej)

awans do II etapu

Pani 
mgr Dorota Januszewska

Zespół klasy
III a

Aleksander Bach

Karolina Wójcik,

Paweł Knabe

Adrianna Górska

Sandra Oleszkiewicz,

Magdalena Daniszewska,

Marcin Szempliński,

Natalia Warowna,

Paulina Formella

 Konkurs Teatralny Interptacji Postaci w języku francuskim "Brzydkie kaczątko 2015'" (II LO im. 
W. Pniewskiego 
w Gdańsku)
 I miejsce  Pani mgr Iwona Szwoch

Urszula Szewczyk (II a)

Nadia Seredyńska (II a)

Patrycja Kalinowska (II a)

Nikola Czekała (II a)

Alicja Sopek (II a)

Ewa Platt (II a)

Oriana Budzisz (II a)

Julian Kazior (II a)

Michał Warkus (II a)

Oskar Adamczyk (II a)Filip Szymanowski (II a)

Kaja Pronobas (II a)

Anna Gołaszewska (II a)

Paulina Formella (III a)

Konkurs Teatralny Interptacji Postaci w języku francuskim "Brzydkie kaczątko 2015'" (II LO im. 
W. Pniewskiego 
w Gdańsku)
III miejsce Pani mgr Iwona Szwoch

Drużyna

Joanna Dobrzyńska (III b)

Dominika Szlawska (III b)

Adrianna Sowa ((II c)

Ada Cempa (II b)

Aleksandra Pomierna ((I e)

Katarzyna Szarmach (I c)

Paulina Kotek (II f)

Paulina Klein (I b)

Gdańska Licealiada Młodzieży Szkolnej 2015’ w piłce koszykowej dziewcząt

(Gdańsku Ośrodek Kultury Fizycznej)
IV miejsce 
w Gdańsku
 Pani mgr Katarzyna Sawicka

 

Drużyna

Mateusz Fischer (III e)

Jakub Rogaczewski (II b)

Michał Kietliński (I b)

Krzysztof Aftański (I e)

Jan Iwaszkiewicz (III b)

Michał Paul (II b)

Jakub Pomirski (I e)

Paweł Stefańczyk (I e)

Krzysztof Fobke (II f)

Jędrzej Woźniak (I f) 

Gdańska Licealiada Młodzieży Szkolnej 2015’ w piłce koszykowej chłopców

(Gdańsku Ośrodek Kultury Fizycznej)

 

III miejsce 
w Gdańsku
Pani mgr Katarzyna Sawicka

Maciej Szczepański (II a)

XXXIII Pomorski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego

(Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej w Gdyni)

III miejsce Pani mgr Iwona Szwoch

Mikołaj Nowak (I e),

Jakub Dębniak (I e)

XI Pomorski Konkurs Matematyczny

awans do finału Pani mgr Lilianna Duzdal

Piotr Pluta (I a)

Olimpiada Wiedzy o Gdańsku (VI edycja)

I miejsce

(indeks UG)

Pani dr Ewa Ronowska

Natalia Stefańska (II e)

Olimpiada Wiedzy o Gdańsku (VI edycja)

X miejsce

Pan mgr Jerzy Chamerski

Mikołaj Magnuszewski (II d)

Dawid Imach (II d)

Gdańska Liga Debat 
w formule oksfordzkiej (dla uczniów szkół Trójmiasta)

I miejsce

Pan mgr Jerzy Chamerski

Krzysztof Rosiński (II d)

IX Olimpiada Mediewistyczna

finalista Olimpiady Medewistycznej

Pan mgr Jerzy Chamerski

 

Maura Szafarewicz (I d)

XI Konkurs Wiedzy o Niemczech

awans do finału

 

Piotr Pluta (I a) 

XV Pomorski Konkurs Poetycki „Niektórzy lubią poezję…”

III miejsce

udział własny

Zuzanna Lewandowska (I a)

XV Pomorski Konkurs Poetycki „Niektórzy lubią poezję…”

wyróżnienie

udział własny

Jana Gorbacz (II d)

XLVI Olimpiada Języka Rosyjskiego

laureatka olimpiady na szczeblu centralnym

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

Bohdan Savoczka (III a)

XLVI Olimpiada Języka Rosyjskiego

finalista olimpiady na szczeblu centralnym

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

Konrad Wiktorowicz (III b)

Szymon Maciukiewicz (III b)

Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą

JA TITAN 2015’

udział w finale ogólnopolskim wśród 12 drużyn

(startowało 1140 drużyn)

Pan mgr Tadeusz Chądzyński

Michał Hołówka (III b)

Michał Skumin (III b)

 

Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą

JA TITAN 2015’

udział w finale ogólnopolskim wśród 12 drużyn

(startowało 1140 drużyn)

Pan mgr Tadeusz Chądzyński

Filip Traczyk (I b)

Gabriel Karczmarczyk (I b)

Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą

JA TITAN 2015’

udział w finale ogólnopolskim wśród 12 drużyn

(startowało 1140 drużyn)

Pan mgr Tomasz Drewa

Repzentacja męska Liceum

Licealiada 2014/2015

II miejsce w Gdańsku

Nauczyciele w-f

Repzentacja żeńska Liceum

Licealiada 2014/2015

V miejsce w Gdańsku

Nauczyciele w-f

Marek Matyjaszczyk (I a)

Christian Hinz (I a)

VIII Międzyszkolne Zawody Ratownictwa PrzedmedycznegoGdańskie RatMedia 2015’

 

organizacja i realizacja

Pani mgr Teresa Giłka

Bartosz Sekuła (III c)

XIX Konkurs Chemiczny Wygraj indeks 2015’ Politechniki Gdańskiej

laureat

Pani mgr Dorota Januszewska

Anna Szymczak (II c) – zawodniczka Sietom AZS AWFiS Gdańsk

Mistrzostwa Świata Juniorów

Taszkient 2015’

III miejsce w drużynie

opieka klubu

Anna Szymczak (II c)

Mistrzostwa Europy do lat 23

Vicenza 22-26.04.2015

III miejsce

indywidualnie

opieka klubu

Anna Szymczak (II c)

Mistrzostwa Europy do lat 23

Vicenza 22-26.04.2015

II miejsce

drużynowo

opieka klubu

Anna Szymczak (II c)

Puchar Świata Juniorów

Belgrad 7-8.03.2015 r.

II miejsce

drużynowo

opieka klubu

Data dodania: 2018-03-13 12:43:48
Data edycji: 2019-03-21 16:05:39
Ilość wyświetleń: 1414

Kalendarz

Godło
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook