Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Osiągnięcia w roku szkolnym 2013 - 2014

Wyniki olimpiad, konkursów i inicjatyw nauczycieli i uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej  w Gdańsku w roku szkolnym 2013 - 2014

 

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa przedsięwzięcia, olimpiady lub konkursu

Osiągnięcie

Opiekun, nauczyciel konsultant, nauczyciel wspierający

Jan Dąbrowski (III d)

Turniej Jednego Wiersza w ramach Grudziądzkiej Jesieni Poezji

XVIII Ogólnopolskie Warsztaty Poetyckie 
(Biblioteka Miejska w Grudziądzu)

I miejsce

Pani mgr Monika Stybaniewicz

Urszula Szewczyk (I a)

Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska

W wyborach w okręgu 3 została wybrana radna na lata 2013-2015

udział własny

Reprezentacja VIII LO – chłopcy

Mistrzostwa Gdańskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

(Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej)

IV miejsce

(puchar i dyplom na Gdańskiej Gali Sportowej w dniu 30 września 2013 r.)

nauczyciele wychowania fizycznego

Jakub Klimkiewicz (III f)

 

Konkurs 
„Co wiesz o Sankt Petersburgu?”

(Prezydent Miasta Gdańska i Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku) – kwiecień 2013

I miejsce

Wycieczka do Petersburga 
w reprezentacji Gdańska

w dniach 
23-29 września 2013 r.

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

Dominik Merda (III f)

Konkurs 
„Co wiesz o Sankt Petersburgu?”

(Prezydent Miasta Gdańska i Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku) – kwiecień 2013

II miejsce

Wycieczka do Petersburga 
w reprezentacji Gdańska

w dniach 
23-29 września 2013 r.

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

Dominik Merda (III f)

Łukasz Reszetow (III f)

Michał Bednarz (III f)

Michał Józefowicz (III f)

Michał Kułakowski (III f)

Jakub Klimkiewicz (III f)

Turniej Gry Intelektualnej „Co? Gdzie? Kiedy?”

 (otwarty konkurs organizowany w Rosji w języku rosyjskim. Drużna wzięła udział 
w edycji w październiku 2013 r. w Gdańsku  rywalizując 
z zespołami z Rosji – Kaliningrad, Swietłogorsk 
i Trójmiasto)

I miejsce

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

 Jan Dąbrowski (III d)

VIII Wojewódzki Konkurs Poetycki "W Pałacu Snów" 

 I miejsce

 Pani mgr Monika Stybaniewicz

 SzymonKról (II b)

VIII Wojewódzki Konkurs Poetycki " W Pałacu Snów" 

 III miejsce

 Pani mgr Anna Legan

Arkadiusz Grempka (III c)

60 Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna

awans do zawodów I stopnia

Pani mgr Dorota Januszewska

Jan Dąbrowski (III d)

Turniej Jednego Wiersza w ramach Grudziądzkiej Jesieni Poezji

XVIII Ogólnopolskie Warsztaty Poetyckie 
(Biblioteka Miejska w Grudziądzu)

I miejsce

Pani mgr Monika Stybaniewicz

Urszula Szewczyk (I a)

Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska

W wyborach w okręgu 3 została wybrana radna na lata 2013-2015

udział własny

Reprezentacja VIII LO – chłopcy

Mistrzostwa Gdańskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

(Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej)

IV miejsce

(puchar i dyplom na Gdańskiej Gali Sportowej w dniu 30 września 2013 r.)

nauczyciele wychowania fizycznego

Jakub Klimkiewicz (III f)

 

Konkurs 
„Co wiesz o Sankt Petersburgu?”

(Prezydent Miasta Gdańska i Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku) – kwiecień 2013

I miejsce

Wycieczka do Petersburga 
w reprezentacji Gdańska

w dniach 
23-29 września 2013 r.

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

Dominik Merda (III f)

Konkurs 
„Co wiesz o Sankt Petersburgu?”

(Prezydent Miasta Gdańska i Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku) – kwiecień 2013

II miejsce

Wycieczka do Petersburga 
w reprezentacji Gdańska

w dniach 
23-29 września 2013 r.

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

Dominik Merda (III f)

Łukasz Reszetow (III f)

Michał Bednarz (III f)

Michał Józefowicz (III f)

Michał Kułakowski (III f)

Jakub Klimkiewicz (III f)

Turniej Gry Intelektualnej „Co? Gdzie? Kiedy?”

 (otwarty konkurs organizowany w Rosji w języku rosyjskim. Drużna wzięła udział 
w edycji w październiku 2013 r. w Gdańsku  rywalizując 
z zespołami z Rosji – Kaliningrad, Swietłogorsk 
i Trójmiasto)

I miejsce

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

 Jan Dąbrowski (III d)

VIII Wojewódzki Konkurs Poetycki "W Pałacu Snów" 

 I miejsce

 Pani mgr Monika Stybaniewicz

 SzymonKról (II b)

VIII Wojewódzki Konkurs Poetycki " W Pałacu Snów" 

 III miejsce

 Pani mgr Anna Legan

Arkadiusz Grempka (III c)

60 Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna

awans do zawodów centralnych

Pani mgr Dorota Januszewska

Maciej Pochyluk (III e)

Jan Polańczyk (III e)

Przemysław Kubacki (III e)

Jan Tomczak(II e)

Patryk Gański (I b)

Krzysztof Horeczy (I b)

Kajetan Biedrzycki (II f)

Karol Jurczenia (II f)

Wojciech Sienkiewicz (II f)

II Turniej Mikołajkowy Mężczyzn

- siatkówka

(Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska)

I miejsce

Pan mgr Radosław Dymkowski

Pan mgr Bogdan Pietrzak

Jakub Jaskuła (I e)

Ignacy Kamiński (I f)

Tristan Wójciak (II f)

Adam Brzeziński (III c)

Michał Banasik (III e)

Łukasz Rzeszetow (III f)

Gdańska Liaeliada Młodziezy Szkolnej w Sztafetacg Pływackich Chłopców w roku szkolnym 2013/2014 dystans 6x50 m stylem dowolnym (Gdański Ośrodek KUltury Fizycznej)

IV miejsce

Pan mgr Radosław Dymkowski

Agata Drews (II b)

Michał Skumin (II b)

Szymon Maciukiewicz (II b)

Szymon Król (II b)

Konrad Wiktorowicz (II b)

 

Ogólnopolski Konkurs Sci-Tech Challenge (Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości)

udział w finale ogólnopolskim

Pan mgr Tadeusz Chądzyński

Joanna Dawidowska (II d)

Dominika Muszarska (I c)

Radosław Rzońca (I f)

Ogólnopolska OLimpiada Języka Angielskiego (Społeczna Akademia Nauk, Clark University oraz Oxford University Press)

awans do II etapu

Pani mgr Grażyna Świętojańska-Adeleke

Arkadiusz Grempka (III c)

Michał Zapaśnik (III c)

Konkurs CHemiczny Wygraj indeks (Politechnika Gdańska)

awans do II etapu

Pani mgr Dorota Januszewska

Magdalena Krasucka (I f)

Konkurs Plastyczny Malczewski. Artysta - symbolista - patron (Oświata-Lingwista Gdańsk)

III miejsce

udział własny

Jana Gorbacz (Id)

XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego

wyróżniający wynik i tytuł laureata w zawodach okręgowych

awans do zawodów na szczeblu centralnym

Pani mgr Ludmiła Wieremjewicz

 

Data dodania: 2018-03-13 12:40:29
Data edycji: 2018-03-13 12:43:14
Ilość wyświetleń: 1184

Kalendarz

Godło
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook