To była czysta przyjemność

W dniu 5 lutego 2019 roku w ramach współpracy naszej szkoły z Uniwersytetem Gdańskim klasa II d miała przyjemność wziąć udział w inspirujących, twórczych i stojących na bardzo wysokim poziomie warsztatach poświęconych problematyce współczesnej młodzieży.

Przedsięwzięcie składało się z dwóch integralnych części. W pierwszej z nich Pani profesor Beata Pastwa-Wojciechowska specjalista w dziedzinie psychologii sądowej i psychoseksuologii wygłosiła wykład pt. „Czy istnieje recepta na zdrowe i szczęśliwe życie?”, zaś w drugiej części nasz absolwent Pan dr Marcin Szulc, specjalista w dziedzinie psychologii zagrożeń społecznych i uzależnień, omówił temat „Nowe narkotyki, manipulacje i cyberuzależnienie, czyli kilka słów o tym, w jaki sposób uniknąć poważnych kłopotów”. Nasi uczniowi czynnie i aktywnie uczestniczyli w pasjonujących warsztatach nagradzając prowadzących rzęsistymi brawami.

Koordynator projektu J.Ch.

Data dodania: 2019-02-05 20:58:52