Sukcesy uczniów na targach Czas na Młodzież AmberExpo 2018

Targi CZAS NA MŁODZIEŻ, czyli warsztaty wymiany doświadczeń są wydarzeniem, podczas którego dzieci i młodzież mogą zapoznać się z ofertą zajęć pozalekcyjnych rozwijających aktywności, kompetencje i umiejętności. Tegoroczna, 4 już edycja, odbyła się w dniach 15-16 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberEXPO. W targach zaprezentowali sie uczniowie klasy 2B oraz 2C oraz przedstawiły swoje projekty młodzieżowe, które znalazły uznannie w oczach jurorów i zostały nagrodzone 2 i 3 miejscem w konkursie na najlepszy biznesplan Spoldzielni Uczniowskiej. Otrzymały jednocześnie fundusze na ich realizację. W tym samym dniu uczniowie z klasy IE Andrzej Kutysz, Filip Sołtys, Ignacy Orłowski zdobyli II miejsce podczas rozgrywek I Gdańskiej Ligi Robotycznej. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Data dodania: 2018-05-20 20:37:46
Data edycji: 2018-05-20 20:54:48