Sukcesy uczniów

Dominika Jakubowska i Sara Zybała, uczennice klasy III D,
zakwalifikowały się do drugiego etapu X Trójmiejskiego Konkursu Języka Niemieckiego pod patronatem Konsulatu Generalnego RFN w Gdańsku, który odbędzie się w marcu 2019 r. w Gdańskim Liceum Autonomicznym. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opieka merytoryczna Pani mgr Joanna Bruchwald

Bartosz Cieśla uczeń III C zakwalifikował się do III etapu - finału LV Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. prof. Antoniego Swinarskiego, który odbędzie się 15- 16.03.2019 roku na Wydziale Chemii UMK w Toruniu.

Gratulujemy i mocno trzymamy kciuki!!!

Uczennica klasy IId Mirella Wojciechowska zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Historycznej, który odbędzie się dnia 12.01.2019 roku na Wydziale Historii Uniwersytetu Gdańskiego. Trzymajmy mocno kciuki !!!

Komitet Okręgowy informuje, że Decyzją Komitetu Głównego do etapu okręgowego Olimpiady z języka angielskiego zostają zakwalifikowani uczniowie, którzy z testu szkolnego uzyskali 36 punktów i więcej, i jest/są to: Żebrowski Adrian gratulujemy!

Opieka merytoryczna: p. Anna Kalińska.

Do II etapu 65 Olimpiady Chemicznej Komitetu Głównego zakwalifikował się uczeń klasy 3C Bartosz Cieśla.

Opieka merytoryczna: p. Dorota Januszewska.

Do II etapu Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” z chemii zakwalifikowały się następujące osoby:
Bartosz Cieśla 3c
Michał Dufke 3c
Kuba Karczewski 3c
Wiktoria Laczyńska 3c
Maria Burczy 3c
Katarzyna Kaźmierak 3c
Konrad Maler 2c
Opieka merytoryczna: p. Dorota Januszewska.

Fizyka
Maksymilian Górski 2e
Jakub Kiliańczyk 2e
Opieka merytoryczna: p.Jakub Rodowski.

Serdecznie gratulujemy !!

28.03.2018 - Bartosz Janik  3c i Alicja Magrian 3c zostali laureatami konkursu Wygraj Indeks na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej w roku szkolnym 2017/2018. Oznacza to, że nasi uczniowie mają już indeks na dowolny kierunek na Wydziale Chemicznym. Gratulacje!!

22.03.2018 - Do etapu wojewódzkiego Ligi Zadaniowej z chemii zakwalifikowali się uczniowie klasy 3c : Michał Paterek i Paweł Chodorowicz. Gratulujemy!!

Data dodania: 2018-03-26 15:51:30
Data edycji: 2019-02-09 08:42:55