Spotkanie z politologiem Panem Jarosławem Wałęsą

W dniu 18.05.2018 roku na zaproszenie Klubu Debat Oksfordzkich i Parlamentarnych Humanus w naszej szkole gościł pan Jarosław Wałęsa - politolog i  czterokrotny poseł do Sejmu RP i Parlamentu Europejskiego.

Tematem debaty była  rola Parlamentu Europejskiego  w  funkcjonowaniu Unii Europejskiej.  Spotkanie składało się z  się z wykładu, prezentacji oraz debaty. Uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania, zadając naszemu gościowi liczne, ciekawe i wymagające pytania, na które pan Wałęsa starał się wyczerpująco odpowiadać.

PS  Specjalne podziękowania dla Konrada Roli ucznia kl. IIa za pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu spotkania.

Opiekun KDOiP  Humanus     Jerzy Chamerski

Data dodania: 2018-05-23 21:52:38