Miniwirusy - wykład na GUM

Dnia 23 października klasa II C pod opieką p. Katarzyny Kozłów i p. Doroty Januszewskiej miała okazję uczestniczyć w wykładzie organizowanym przez Gdański Uniwersytet Medyczny. Była to pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta naszych uczniów na tej uczelni. Wykład poprowadził Prof. Michał Woźniak, a jego tematem były miniwirusy.

Wystąpienie Profesora Woźniaka było niezwykle ciekawe i doskonale obrazowało czym są te tajemnicze, odkryte dopiero niedawno organizmy. Dzięki udziałowi w tym projekcie uczniowie naszej szkoły w przyszłości będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach laboratoryjnych organizowanych przez Uniwersytet, co pozwoli im pogłębić wiedze na tematy, które szczególnie ich ciekawią.

Data dodania: 2019-10-23 19:43:13
Data edycji: 2019-11-03 19:49:34