Grudzień - miesiąc dobroczynności w Ósemce

GÓRA GROSZA

• Zebraliśmy w sumie 306,10 zł. I miejsce zajęła klasa IIb – 69,47 zł; II miejsce klasa Ic – 46,96 zł; III miejsce klasa IIIc – 31,33 zł . Pozostali darczyńcy to klasa Ia – 24,41 zł; IIf – 15 zł; IIIb – 12,18 zł. Nauczyciele i administracja - 26,75 zł, anonimowy ofiarodawca – 45,10 zł (grosze zebrane w rok przez rodzinę) oraz niezidentyfikowana jedna lub dwie klasy – 34,88 zł.

PODARUJ MISIA

• Zbiórka zabawek dla ubogich dzieci z dzielnicy Siedlce. Dzięki Wam akcja odniosła wielki sukces. Uczniowie klasy IIb (w tym św. Mikołaj) z Panią Sławomirą Magnowską zawieźli do Domu Sąsiedzkiego na Siedlcach trzy wielkie kartony zabawek podarowanych przez nas i rozdali prezenty zebranym tam dzieciom.

MARATON PISANIA LISTÓW AMNESTY INTERNATIONAL

• Napisaliśmy 288 listów z prośbą o zaprzestanie prześladowań. Najbardziej ujęła Was historia Mahadine z Czadu, któremu za publikację posta na Facebooku z krytyką rządu grozi dożywocie, a jest ciężko chory na gruźlicę (zaraził się w więzieniu) i ma szóstkę dzieci - dostanie od nas aż 138 listów. Koszt znaczków pocztowych – 1440 zł pokryła firma HYDROLAB POLSKA

KIERMASZ CIAST POŁĄCZONY ZE ZBIÓRKĄ FUNDUSZY NA SCHRONISKO „PROMYK”

• Zjedliśmy bardzo wiele porcji pysznych ciast :) upieczonych przez uczniów naszej szkoły, za ponad 600 zł i za te pieniądze została zakupiona przez Samorząd Szkolny karma dla piesków ze schroniska.
Data dodania: 2017-12-24 14:15:00
Data edycji: 2018-03-13 14:15:44