Fundusz Młodzieżowy - MiarExpo oraz Natural TEAM

W marcu 2018 r. ruszył projekt, którego autorami są uczniowie klasy II c, a opiekunem jest p. Dorota Januszewska. Jest on finansowany z Funduszu Młodzieżowego. Głównym celem jest poszerzenie wiedzy z zakresu chemii – konkretnie miareczkowania, wśród młodych ludzi. Stąd nazwa projektu MiarExpo. Finałem projektu będą prezentacje wykonywane przez uczestników podczas dni otwartych w naszej szkole (13.04.2018r.). Serdecznie zapraszamy!!!

Natural TEAM to zespół czterech dziewczyn z klasy 2 c (Wiktoria Łaczyńska, Agata Różycka, Alicja Łosińska i Ewelina Chodowiec) które napisały projekt o dofinansowanie z Funduszu Młodzieżowego związany z naturalnymi kosmetykami. Opiekunem jest p. Dorota Januszewska. Wniosek przeszedł pozytywną opinie, a za otrzymane pieniądze zakupiłyśmy potrzebne nam produkty, finał projektu odbędzie się już niebawem na dniach otwartych naszej szkoły (13.04.2018r.) . Wszystkich zainteresowanych kosmetycznym szaleństwem zapraszamy !

Aktualne informacje można śledzić na stronie: https://web.facebook.com/Natural-Team-928835940618040/

Nie może was tam zabraknąć !

Data dodania: 2018-04-09 21:58:02
Data edycji: 2018-04-09 22:13:51